ÂLİM İleri Muhasebe Sistemi For PC

12

ÂLİM İleri Muhasebe Sistemi App For PC

ÂLİM İleri Muhasebe Sistemi

ÂLİM İleri Muhasebe Sistemi For PC (Windows 7,8,10,XP) Free Download.ÂLİM İleri Muhasebe Sistemi App for PC Download Full Version.Download ÂLİM İleri Muhasebe Sistemi App for PC,Laptop,Windows Latest Version.There have lost of free apps for pc just check Free Unegui.mn App For PC.I think you will like Free FL Mobile Studio – Phone App For PC that will give you a fun time.If you like this apps for pc just Free LAZY IPTV App For PC too.

Download Free ÂLİM İleri Muhasebe Sistemi App For PC.Free and safe download.Our site helps you to install ÂLİM İleri Muhasebe Sistemi apps games available on Google Play Store too.You can download android apps and android games to desktop of your PC.If you like ÂLİM İleri Muhasebe Sistemi APK you can download Free PdaNet+ App too.If you’ve fed up with playing your ÂLİM İleri Muhasebe Sistemi android application on your small Android screen, let us show you how to run ÂLİM İleri Muhasebe Sistemi app on windows.You can run Android APP,APK,Games on PC or laptop using an Android emulator app.You Can Download ÂLİM İleri Muhasebe Sistemi APP for PC Here.

Alyans Yazılım İleri Muhasebe Sistemi (ALİM)
*** Her an yanınızda, size özel ***
—————————————————
facebook sayfamız: http://www.facebook.com/Alim.Sosyal.Paylasim.Sayfasi

ÂLİM – Windows yayınlandı. http://goo.gl/cso7D

Mobil kullanıcıların ön muhasebe işlemlerini, borç alacak takibini yapabilecekleri, girilen bilgileri şifre ile koruma altına alabilecekleri, basit, kullanıcı dostu ve ÜCRETSİZ bir muhasebe programıdır.

ALİM ile Varlıklarınızı, Cari Hesap, Kasa Defteri ve Banka hesaplarınızı cep telefonunuzda yada tabletinizde tutabilirsiniz. Hesap extresini eposta veya SMS yoluyla gönderebilirsiniz. Ayarlar Menüsünden Örnek veri oluşturarak yapılabilecek işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz. Program kolay kullanıma göre hazırlanmıştır ve basittir.

v:1.19
– Genel durum raporu, Kasa, Banka Kartlarındaki hatalar düzeltildi.
– ÂLİM – Windows güncellemesi yapıldı.

v:1.18
– İndirilenler klasöründen Geri yükleme sırasında oluşan hata giderildi.
– “Bağlan” modülü eklendi
* ÂLİM Windows uygulaması ile Kişisel bilgisayarınızdan androidli cihazınıza bağlanabilirsiniz.
* Excel’e aktarım, PDF oluşturma, yazıcıdan çıktı alma işlemlerini yapabilirsiniz.
* Androidli cihazınızdan ortak bilgi kullanımı sağlayan AVEK Windows sunucusuna bağlanabilirsiniz.

Sizlerden gelen istekler ve yorumlar ışığında, Programımıza iki yeni modül eklemesi yapılmaktadır. Bu modüller tamamlandığında, daha yetenekli, daha kapsamlı bir programa ücretsiz olarak sahip olacaksınız. Lütfen güncellemeleri takip ediniz.

Sonraki güncellemelerde yapılacaklar:
– Raporlar hazırlanacak (günlük, aylık, haftalık, v.b.)
– sizlerden gelen istekler

Her türlü olumlu yada olumsuz yorumlarınız, epostalarınız titizlikle değerlendirilmektedir. Yorumların kontrol edilmesi epostaya göre daha geç olmaktadır. Ayrıca yorumlarda yazılan istek ve önerileriniz için cevaplarımızı size iletememekteyiz. Bu sebeple programla ilgili istek, görüş ve önerilerinizi eposta yoluyla da bildirmenizi rica ediyoruz.

Program çalışması sırasında oluşan hatalar için hata raporu gönderen kullanıcılarımıza teşekkür ederiz. Gönderdiğiniz raporlar sayesinde hataları görebilmekteyiz. Hata raporlarına eposta adresinizi de yazarsanız yardım için size ulaşabiliriz.

Anahtar kelimeler: Muhasebe, muhasebe programı, varlıklar, genel durum raporu, kişisel hesap, cari hesap, borç, alacak, alacak verecek, veresiye, açık hesap, kasa defteri, kasa takip, banka, extre, hesap, hesap kitap, gelir, gider, harcama, gelir-gider takip, hesap kitap, hesaplama, finansman, finansal hesap, finans, bütçe, özel hesap.

How To Play ÂLİM İleri Muhasebe Sistemi Apps On PC,Laptop,Tablet

1.Download and Install Android Emulator on PC,Laptop,Tablet.Click “Download Emulator” to download.

2.Run Android Emulator on PC, Laptop,Windows 7,8,10,XP.

3.Open Android Emulator for PC,Laptop,,Windows 7,8,10,XP import the ÂLİM İleri Muhasebe Sistemi Apps file from your PC Into Android Emulator to install it.

4.Install ÂLİM İleri Muhasebe Sistemi APPS for PC Windows.Now you can play ÂLİM İleri Muhasebe Sistemi Apps Games on PC.

DOWNLOAD APP    DOWNLOAD EMULATOR